Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Çiçek ve Bahçe

Çiçek yetiştirmek ve Bahçe bitkileri hakkında her türlü bilgiyi bu bölümde bulabilirsiniz. Siz de çiçekleri seviyorsanız her türlü çiçek hakkında detaylı bilgileri PDF şeklinde indirin ve internete muhtaç olmadan uzun uzun okuyun.


Çiçek ve bitki üretimi

Bitki üretimi denildiğinde akla tüm bitkilerden uygun üretim yöntemlerine göre yeni bir bitki elde etmek gelir. Evimizde, bahçemizde ya da komşularımızda görüp beğendiğimiz bir bitkiyi yetiştirmek, insana ne büyük keyif verir. Amatörce yapılan bu üretim, tüm bitkiler içinde uygulanabilir. Üretim teknikleri aynı doğrultuda olsa da yöntemler arasında farklılıklar bulunmaktadır. Tüm bitkilerin üretimi, üretim tekniklerinin iyice bilinmesinde saklıdır. Bunun için ülkemizin geneli göz önünde bulundurulursa tarımdaki gelişmeler bu konunun önemini bize daha iyi anlatır. Siz bu dersi başarıyla tamamladığınızda tüm üretim teknikleri yöntemlerini bilip uygulayabileceksiniz. Bu da sektörde yer almanıza neden olacaktır. Bilgilerle yoğrulduğunuz ve bunu yeteneklerinizle bütünleştirdiğiniz takdirde, kendinize güveniniz artacak, dolayısı ile bahçecilik alanında her zaman tercih edilen eleman olduğunuzu görebileceksiniz.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
Öneriler
Diğer Dersler