Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Dikiş Kalıpları , Elbise Kalıpları

Giysi Modelleri, Etek kalıpları, gelinlik kalıpları, Elbise Dikişi, Çocuk ve Bayan Elbise dikimi teknikleri. Erkek elbise dikimi. Dikiş makinesi özellikleri, pratik dikiş teknikleri, yazlık etek ve mini etek modelleri. Gelinlik ve Nişan elbisesi dikimi.


Bayan çanta dikimi

Modanın vazgeçilmezi olan ve giyimi tamamlayan aksesuarlar, günümüz modern giyiminin sanat ve teknik anlayışı içinde her geçen gün gelişmekte ve önemi artmaktadır. Giyim aksesuarının biçim ve süslemelerinde, ulusal sanatlarımızdan daha fazla yararlanma gereği ortaya çıkmıştır. Bu nedenle diyebiliriz ki bize özgü değerli sanatlarımızın unutulmamasını ve diğer toplumlar tarafından daha fazla tanınmasını sağlayabiliriz. Giyim aksesuarını tamamlayan unsurların başında çanta gelmektedir. Çanta: cüzdan, saç fırçası, makyaj malzemeleri, cep telefonu vb. boyutlarına göre artan veya azalan oranda eşya taşımaya yarayan bir aksesuardır. Hazırlanan bu derste, giyime uygun çanta modeli ve malzeme tespitini, kalıbını, süslemesini, dikimini, astarlama işlemini ve son kontrol işlemlerini öğrenip uygulayabileceksiniz.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

cennet çocuk şort

çocuğuma kızıma kot pantalon dikmek istiyorum nasıl dikebilirim lütfen yardımcı olun teşekkürler

12-06-2010 15:21

    Mesaj

    Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    Öneriler
    Diğer Dersler