Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Seramik

Seramik bölümünde, seramik yapmak isteyeneler için gerekli tüm bilgileri bulabilirsiniz. seramik modelleri, seramik desen örnekleri, seramik yapımı teknikleri, Seramik boyama ve boyama incelikler... seramik üzerine herşey burada.


Cam boyama teknikleri

Camın şeffaf ve ışık geçirgen yapıya sahip olması, cam üzerine süsleme olanaklarında da geniş bir perspektif sunmaktadır. Bu alanda, cam üzerine süsleme amaçlı uygulanan boyalar ve bu boyaların sunduğu olanaklar da çok çeşitlidir. Günümüzde cam üzerine yapılan süsleme çeşitlemeleri, piyasada seri üretimde kullanılmasının yanı sıra hobi amaçlı evde tek başınıza yapabileceğiniz uygulamaları da içermektedir. Dolayısı ile edindiğiniz bilgiler ve beceriler doğrultusunda evde yaptığınız çalışmaları da piyasaya sunma şansınız olmaktadır. Bu ders ile yapılan çalışmalar ekonomik ve uygulamaların kısa süreli olması da büyük kolaylık sağlayacaktır. Hazırlanan ders sonunda öğrendiğiniz bilgi ve beceriler ile şu anda işletmelerde ve hobi amaçlı çalışmalarda kullanılan soğuk cam boyama tekniği ile cam süsleyebileceksiniz.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

hüso cam boyama teknikleri

cam nasıl boyanır

 

12-12-2012 20:17

    Mesaj

    Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    Öneriler
    Diğer Dersler