Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Dikiş Kalıpları , Elbise Kalıpları

Giysi Modelleri, Etek kalıpları, gelinlik kalıpları, Elbise Dikişi, Çocuk ve Bayan Elbise dikimi teknikleri. Erkek elbise dikimi. Dikiş makinesi özellikleri, pratik dikiş teknikleri, yazlık etek ve mini etek modelleri. Gelinlik ve Nişan elbisesi dikimi.


Bluz kalıpları

Kalıp hazırlama, bedene uygun giysi elde etme aracıdır ve keyifli bir süreçtir. Temel kavramlar kalıp hazırlamanın püf noktasıdır. Ayrıca, modadaki gelişmeleri yansıtacak değişiklikleri kalıba aktararak giysi oluşturmak heyecan vericidir. Uygulanabilir tasarımların ortaya çıkarılmasında yaratıcılık açısından hiçbir sınırlama yoktur. “Temel Kadın Beden Kalıbı” dersinde gerekli temel bilgileri aldınız. “Bluz Kalıbı I” dersi ile pens kaydırma çizimleri, kapanma payı ve yaka çizimleri, kol ve manşet çizimleri, bedenden çıkan yaka çizimleri, bedenden çıkan kol çizim işlemlerini öğreneceksiniz. Bu derste öğreneceğiniz kalıp çizimlerinden birini seçerek, kullanılan kumaşa ve giyilmek istenilen yere göre giysinize farklı bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

esen bluz kalıpları

açıklamalı olarak bluz ve elbise kalıpları

15-03-2010 19:55

  rüya slm

  ana beden kalıpları

  09-06-2010 00:17

   filiz dersler

   Dersler nezaman başlayacak?

   11-06-2010 15:51

    nurgün bayan gömlek kalıpları

    gömlek dikmek istiyorum kalıp ve kesimleri öğrenmek istiyorum

    11-02-2013 13:13

     Mesaj

     Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
     Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
     Öneriler
     Diğer Dersler