Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Dikiş Kalıpları , Elbise Kalıpları

Giysi Modelleri, Etek kalıpları, gelinlik kalıpları, Elbise Dikişi, Çocuk ve Bayan Elbise dikimi teknikleri. Erkek elbise dikimi. Dikiş makinesi özellikleri, pratik dikiş teknikleri, yazlık etek ve mini etek modelleri. Gelinlik ve Nişan elbisesi dikimi.


Bluz Dikimi -2

Kişilerin kendilerine olan güvenlerini artıran, onlara ayrı bir görünüm vererek, kişilik kazandıran giyim her geçen gün önemini arttırmaktadır. Terziliği meslek edinmek isteyenler, kişiye özel dikim için eğitim almak isteyenler, terziliğin en basit basamaklarından biri olan bluz dikimini öğrenmelidir. Hazırlanan bu dersle bluz dikimi yeterliliğini sizlere kazandırmak amaçlanmıştır. Tanımlamak istediğimiz bluz modelini yaka, kol, manşet, kapama şekli gibi ana hatları ile değerlendiriniz. Bu özellikler ilk bakışta göze çarpar. O halde bu özelliklerin doğru ve net dikilmesi modelin kalite ve estetiğini artıracaktır. Bu derste Bluz kesimi, bluz dikim öncesi hazırlık işlemleri, bluz dikimi, bluz son ütü ve son kontrolü işlemleri ile ilgili bilgi ve becerileri bulacaksınız

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

perihan bluz dikimi

bende sizle dikiş dikmek istiyorum

09-10-2011 15:45

  rasha bluz dikimi

  bende dikiş dikmek istiyorum .nasıl oluyor .merak içindeyim. teşekkürler.

  14-10-2011 22:06

   Mesaj

   Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
   Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
   Öneriler
   Diğer Dersler