Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Pazarlama

Pazarlama ve Perakende sektörü hakkında teknik bilgiler, Pazarlama yöntemleri ve pazarlamacılık. Sigorta işlemleri, ambalaj, banka işelmeri, muhasebe, ürün takibi, borç ve alacak işlemleri. Pazarlama sektörüne girmek için bilmeniz gereken her türlü bilgi burada


Belediye emlak beyan değeri ve Belediye işlemleri

Günümüzde ev, mekân ve ofis anlayışının değiştiğini görmekteyiz. Projeler üzerinden satışların yapıldığı, en ileri düzeyde satış tekniklerinin uygulandığı 2000’li yılların emlak vizyonunu hayretle izlemekteyiz. Siz de bu mesleği çağdaş teknoloji içinde, kendinden emin ve güven veren bilgi ve beceriye bu ders ile ulaşacaksınız. Alacağınız bu ders ile alanımızda kullanılan emlak komisyonculuğunda Belediye Emlak İşlemleri ile ilgili terimler, tanımlar, kısaltmalar, belgeler ve formlar size sunulmaktadır. Bu dersteki mesleki bilgileri kazandığınız takdirde emlak komisyonculuğunda Belediye Emlak İşlemlerini daha kolay ve hızlı bir şekilde yapabileceksiniz Unutmayın ki nüfusumuzun hızla arttığı bir ülkede yaşamaktayız. Buna bağlı olarak sanayileşme ve küreselleşme ile birlikte diğer ülkelerden de ev, işyeri, tesis ve arazi talepleri de artmaktadır. İşte geleceğin en iyi mesleklerinden birinin emlak komisyonculuğunun olacağı şüphesizdir. Bu dersin, seni hedeflerine bir adım daha yaklaştıracağını umuyor, başarılar diliyorum.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
Öneriler
Diğer Dersler