Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Dikiş Kalıpları , Elbise Kalıpları

Giysi Modelleri, Etek kalıpları, gelinlik kalıpları, Elbise Dikişi, Çocuk ve Bayan Elbise dikimi teknikleri. Erkek elbise dikimi. Dikiş makinesi özellikleri, pratik dikiş teknikleri, yazlık etek ve mini etek modelleri. Gelinlik ve Nişan elbisesi dikimi.


Bebek Tulumu Dikimi

Çocuk giyimi alanı tekstil sektörünün önemli bir kolunu oluşturmaktadır. Günümüzde yaşam standartlarının yükselmesiyle birlikte, moda kavramı da hayatımızda çok daha önemli bir yere sahip olmuştur. Modada görülen bu yükseliş çocuk giyimine de farklı yaklaşımlar getirmiştir. Bu nedenle çocuk giyim firmalarının sayısında artış olmuştur. Dünyada olduğu gibi ülkemizde de pek çok çocuk giyimi firması faaliyet göstermektedir. Bu firmalar gerek iç, gerekse dış piyasaya yönelik olarak üretim yapmaktadır. Sizleri çocuk giyim sektörüne hazırlayan “Çocuk Giyim Modelistliği” alanının temel konularından biri “Bebe Tulumu Üretimi”dir. Bu ders sayesinde bebe tulumu üretimiyle ilgili ayrıntıları öğrenecek ve çocuk giyimi alanına ilk adımı atmış olacaksınız.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

bebek tulumu arıyorum öğrenciyim ltfn yardımcı olun

19-11-2010 13:24

    Mesaj

    Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    Öneriler
    Diğer Dersler