Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Dikiş Kalıpları , Elbise Kalıpları

Giysi Modelleri, Etek kalıpları, gelinlik kalıpları, Elbise Dikişi, Çocuk ve Bayan Elbise dikimi teknikleri. Erkek elbise dikimi. Dikiş makinesi özellikleri, pratik dikiş teknikleri, yazlık etek ve mini etek modelleri. Gelinlik ve Nişan elbisesi dikimi.


Bebek Giysi kalıpları 2

Çocuğun bebelik dediğimiz ilk yılları onun gelişiminin temel taşlarını oluşturmaktadır. Temel bilgi ve becerilerin bu erken gelişim yıllarında kazanılması nedeniyle bebelik çağı büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle, bebeğin yapacağı tüm aktivitelerin kısıtlanmaması için, rahat modellerin ve hassas olan bebe cildine zarar vermeyecek kumaşların tercihi önem kazanmaktadır. Bu belirtilen hususlarla beraber bebe giysisinde kullanılacak olan aksesuarların da rahatsız edici olamamasına dikkat edilmelidir. Bu dersi başarı ile tamamladığınızda föy çizimine uygun mama önlüğü kalıbı, zıbın takımı kalıbı, bebe yelek kalıbı, bady kalıbı, bebe tulum kalıbı hazırlayabilecek, uygun malzemeleri belirleyerek verimlilik ilkeleri doğrultusunda ana ve yardımcı malzeme hesabı yapabilecek bilgi ve becerileri kazanabileceksiniz.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

cahilim.com resim yokmu resimmm

01-06-2010 20:45

  necla akkaş bebek etek ve elbise kalıpları

  o 2 yaş bebek etek ve elbise kalıpları istiyorum

  22-12-2012 00:58

   Nurten küpeli Bebek giysi kalıpları

   Bebek giysi kalıpllarını istiyorum

   30-01-2013 21:24

    Mesaj

    Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    Öneriler
    Diğer Dersler