Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Pırlanta ve Kuyumculuk sanatı

Kuyumculuk öğrenmek isteyenler için kapsamlı dökümanlar, altın ve pırlanta çok değerlidir fakat özel yapım pırlanta ve takılar çok daha değerlidir. Sizlerde bu lüks sektörde yer almak isterseniz sitemizdeki resimli dersleri inceleyip kuyumculuk alanına herhangi bir kursa gitmeden adım atabilirsiniz. Pırlanta ve özel altın takılar yapımı hakkında dökümanlar


Altın ve Gümüş takı tasarımı 2

Dünya piyasalarında takı sektöründeki gelişmelerin takip edilmesi ve bu hızlı yarışta istenilen hedefe ulaşmak, takının temelini oluşturan tasarım sürecinde, iyi yetişmiş elemanlar ile mümkündür. Burada sizlere çok önemli görevler düşmektedir. Sizden araştırıcı, yaratıcı, sürekli yenilikleri takip eden, takı tasarım alanındaki gelişmelerden haberdar ve çağdaş düşünceli bireyler olmanız beklenmektedir. Bu derste hedefinize ulaşmak için size yol gösterilmiştir. Aldığınız bilgiler doğrultusunda çizimler yaparak, çevrenizi inceleyerek, tasarım konusuyla bütünleşerek alanınızda çok başarılı bireyler olmanız mümkündür. Ders tasarım panosundan yararlanarak model geliştirme ve takı modeline karar verme becerisini size kazandıracaktır.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Pakize Sezer Altın gümüş takı yapımı

Gümüş takı yapımı ile ilgili teknikleri öğrenmek istiyorum

02-11-2012 09:24

    Mesaj

    Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır