Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Tatil ve Hotel hizmetleri

Tatil sektöründe çalışanlar için bilinmesi gereken kurallar. Otellerde ve Hotellerde konaklayacaklar için de aklınızda bulunması gereken bilgiler bu bölümdedir. Otelde yanlış bir uygulama ile karşılaştığınızı düşünüyorsanız veya kurallara uymayan bir durum varsa buradaki dökümanlardan işin aslını öğrenerek, hotel ve otel yönetimini uyarabilirsiniz.


Almanca öğrenme sitesi 4

Günümüz şartlarında tüm sektörler için gerekli olan Almanca, Turizm sektöründe çok daha önemlidir. Takdir edileceği gibi Seyahat işletmelerinde, yabancı misafirler ile çalışıyor olmamız, mesleki anlamda Almanca’nın önemini bir kat daha artırmaktadır. Hedef pazar yelpazesini artırmayan ve genişletmeyen işletmeler er yada geç yok olmaya mahkumdurlar. Bu nedenle sadece yerli turist ile çalışmayacağımız için iletişim sorunları çekmiş olur ve müşteri memnuniyetinde azalma olacaktır. Bu ders ile misafirlerimiz ile çok rahat iletişim kurabileceksiniz, bu da sizin sektörde daha kolay iş bulmanıza olanak sağlatyacaktır. Alacağımız bu ders ile dünya üzerindeki pastadan ülke olarak pay almada çok önemli rol üstlenmiş olacaksınız. Bereiten Sie mit ihrem Partner ein Dialog über eine Hotelsuche vor. Sie sind der Kunde und der Partner ist der Reiseagentur-Angesstellter .Machen Sie ein Rollenspiel . Wechseln Sie : ie Personenzahl und die ,Zimmerarten, die Hotellagen, die Zimmereigenschaften ,die Preise. Hotel vielleicht noch freie Zimmer für uns

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır