Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Tatil ve Hotel hizmetleri

Tatil sektöründe çalışanlar için bilinmesi gereken kurallar. Otellerde ve Hotellerde konaklayacaklar için de aklınızda bulunması gereken bilgiler bu bölümdedir. Otelde yanlış bir uygulama ile karşılaştığınızı düşünüyorsanız veya kurallara uymayan bir durum varsa buradaki dökümanlardan işin aslını öğrenerek, hotel ve otel yönetimini uyarabilirsiniz.


Almanca öğrenme sitesi 2

Ülkemizin her alanda olduğu gibi Turizm sektöründe de iyi yetişmiş elemanlara ihtiyacı vardır. İyi yetişmiş eleman mesleki becerilerinin yanısıra öğrendiği yabancı dili konuşan insandır. Anadilinden farklı olarak öğrenilen yabancı dil sayesinde değişik insanlarla, kültürlerle, iş imkânlarıyla karşılaşacak ve misafirperverliğimizi göstermiş olacaksınız. İşte bu noktada, Avrupanın ve hatta dünyanın turizm merkezi olacak ülkemizin başarısında, sizlerin büyük rolü olacaktır.Ein Gast ist im Internetraum des Hotels. Er hat Probleme mit dem Computer. Der Rezeptionist will dem Gast helfen.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır