Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Dikiş Kalıpları , Elbise Kalıpları

Giysi Modelleri, Etek kalıpları, gelinlik kalıpları, Elbise Dikişi, Çocuk ve Bayan Elbise dikimi teknikleri. Erkek elbise dikimi. Dikiş makinesi özellikleri, pratik dikiş teknikleri, yazlık etek ve mini etek modelleri. Gelinlik ve Nişan elbisesi dikimi.


Çocuk pantolon kalıpları, 6-12 yaş

Çocuk giysi kalıpları çocuğun gelişimi dikkate alınarak hazırlanmalıdır. Çocuk, fizyolojik faaliyetlerinde rahat ettiği sürece ruhen ve bedenen karakter itibariyle sağlam, neşeli ve mükemmel bir insan olacaktır. Çocuk dış giysilerinden biri olan pantolon, rahatlık açısından hem kız hem erkek çocuklar için vazgeçilmez bir giysidir. Giysinin alt parçası olarak giyilen pantolon, bacakları saran, diz altından ayak bileğine kadar farklı uzunluklarda yapılabilen çocuk giysisidir. 6 – 12 Yaş Pantolon Kalıbı dersi, çocuk pantolon kalıplarının temel çizimleri, şablon çizimleri ve seri çizimlerini kapsamaktadır. Bu ders ile standart ölçü tablosunu kullanarak istediğiniz yaş grubunun ölçülerinde çocuk pantolon kalıplarını hazırlayabilecek, şablonlayıp dikime hazır hậle getirebileceksiniz. Aynı zamanda hazırladığınız şablonlar üzerinde büyültme-küçültme yaparak (seri çizimi) diğer bedenlerin kalıplarını da elde edebileceksiniz.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

hakan elbiseler

erkek pantolonu12yaşarası pantolan modalı güzel temiz

07-09-2010 15:39

  helpme ispanyol

  ispanyol paça beli lastikli [fermuarsız] 6-8 yaş pantolon kalıplarına ihtiyacım var yardımcı olur musunuz teşekkürler

  05-03-2013 00:23

   zahide ceket kalıbı

   ceket kalıbını aşamalarıyla ve pratik olarak çıkarmak

    

   29-03-2013 14:56

    Mesaj

    Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    Öneriler
    Diğer Dersler