Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Dikiş Kalıpları , Elbise Kalıpları

Giysi Modelleri, Etek kalıpları, gelinlik kalıpları, Elbise Dikişi, Çocuk ve Bayan Elbise dikimi teknikleri. Erkek elbise dikimi. Dikiş makinesi özellikleri, pratik dikiş teknikleri, yazlık etek ve mini etek modelleri. Gelinlik ve Nişan elbisesi dikimi.


Erkek Kot pantolon dikimi

Anavatanı ABD olan blue jeanı moda akımlarının etkisiyle tüm dünyaya yayılmış ve evrensel bir giysi haline gelmiştir. Kumaş menşei pamuk olan jean pantolon pamuğun İngilizce karşılığı olan cotton kelimesinin okunuşu, dolayısıyla dilimize jean olarak geçmiştir. Moda dünyasındaki popülerliği ve kullanım rahatlığıyla her yaştan insanın tercihi olan jean pantolonları giysiler arasında da çok önemli bir yere sahiptir. Jean kumaşın sağlamlığı ve kolay bakım özellikleri bu tür giysileri çocuklar için vazgeçilmez kılmıştır. “Çocuk Giyim Modelistliği” dalının gereklerinden biri olan “12-16 Yaş Erkek Jean Pantolon Üretimi” konusu bu derste ele alınmış ve sizlere konuyla ilgili bilgi ve açıklamalar verilmiştır. Bu derste 12-16 yaş erkek jean pantolon kesim, dikim işlemleri ve jean pantolon son ütü ve kontrol işlemleri hakkında bilgi ve beceri kazanacaksınız

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

snr slm

teşekkürler

19-06-2011 09:03

  ALAADDİN TUNABEY CEKET KALIBI

  ERKEK TK ELBİSESİ İMALATI YAPMAK İSTİYORUM ELBİSE YAPIYORUZ AMA ESKİ USUL KONFEKSİYON DA BANT USULU ÖĞRENMEK İSTİYORUM

  16-08-2011 15:03

   Mesaj

   Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
   Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
   Öneriler
   Diğer Dersler